Prostor na začátku stránky:

Babí léto 2023

NECHTE PODZIM ZA ZÁDY A OBJEVUJTE SVĚT

17. listopadu se v našich luzích a hájích tradičně slaví výročí Sametové revoluce. Co kdybyste letošní oslavy pojmuli trochu nekonvenčně a objevili místa, o kterých sníte?
Vyměňte pošmourný podzim za hřejivé termální lázně v Maďarsku, odskočte si na eurovíkend do některé z evropských metropolí nebo rovnou zabalte plavky a zažijte pohodu uprostřed opravdové exotiky. Stačí kliknout a my vám naservírujeme to nejlepší z naší podzimní cestovatelské nabídky!

Výběr těch nejlepších podzimních zájezdů 

Bali, Kuta Beach

KÁHIRA je největším městem Afriky a hlavním městem Egypta. Nachází se na rozhraní tří kontinentů, kde se po 5 tisíc let vzájemně prolínaly kulturní vlivy Evropy, Blízkého východu, Asie a Afriky.

Více

Eurovíkendy letecky i autobusem – akce a slevy

https:/www.invia.cz/eurovikendy/?aid=235082

Sport

O

U

Více

T

Vybíráme ty n

Více

Deti

B

Baby 

Více

Dahab

D

Více

POZNÁVÁNÍ

S

Plavby po

Více

Wellness

L

 produktech.

Více

Zažijte pohodu uprostřed exotiky výhodně

Oman Salalah

Omán, Salalah

Salalah, vznešené město parfémů a kadidla

K hlavním turistickým střediskům v jižní části Ománu patří i Salalah (česky Salála). Má nádherné přírodní scenérie, dlouhé písečné pláže a příjemné tropické klima. V okolí se daří banánovníkům a kokosové palmě. Rozsáhlé plantáže těchto stromů zde nemůžete minout.

Salalah (kolem 200 tisíc obyvatel), metropole governorátu Dafár, se nachází na jihu Ománu u břehů Indického oceánu. Disponuje vlastním mezinárodním letištěm. Vydatné deště z letních monzunů dávají zdejší vegetaci zelenou, pro Arabský poloostrov atypickou barvu.

 představující dokonalý únik pro všechny milovníky přírody.

Více

Thajsko Krabi

Thajsko, Krabi

Vysoce návykový ráj v Thajsku. skalní masivy, desítky km krásných pláží a přes 120 ostrovů. Nejoblíbenějším místem k pobytu je rušné letovisko Ao Nang s luxusními i levnějšími hotely, bary a restauracemi. Turistická destinace s kouzlem starých časů

Více

Marsa Alam

Bali, Kuta Beach

Po

Více

Emiráty

https://www.invia.cz/dovolena/emiraty-vyhodne/

Emiráty, to jsou Abú Zabí, Adžmán, Dubaj, Fudžajra, Rás al-Chajma, Umm al-Kuvajn a Šardžá. Luxus, dlouhé pláže, magická poušť a zážitky.

Více

Mexiko

Mexiko

Ze západu Tichý oceán, z východu Mexický záliv a Karibské moře. Proslulé pláže, mayská kultura, vynikající kuchyně a pestrý noční život!

https://

Více

TABA

Srí Lanka, Waduwa

Ideáln

Více

Dahab

Dahab

Cíl potápěčů, skvělé podmínky pro windsurfing a jachting. Plážové restaurace s originální směsicí hippie a beduínského stolování. V okolí je množství safari - velbloudí, koňské, čtyřkolkové nebo džípové.

Více

Sharm El Sheikh

Abú Dhaí z blízkých letišť

https://www.invia.cz/dovolena/emiraty-vyhodne/

Více

Kapverdy

Ostrovy zeleného mysu. Ráj uprostřed Atlantiku, kde se potkává Afrika s Evropou. Souostroví 10 ostrovů s nejkrásnějšími plážemi světa.

Více


Maledivy

Velké divy - to jsou Maledivy! Atoly s korálovými útesy, křišťálově průzračné laguny s úchvatným podmořským světem. Skutečný ráj na zemi.

Více

Muricius

Labyrint 16 ostrovů a ostrůvků. Nádherné pláže, pralesy a koloniální vlivy Portugalska, Nizozemska, Francie a Británie. Úchvatná Blue Bay.

Více

Sahl Hasheesd

Thajsko

Ostrovy a pláže jihu, proslulé malebným výhledem a přenádhernou scenérií. Nejrozmanitější kuchyně, typická plovoucí tržiště, či Tuk-Tuk.

Více

NÍZKÁ ZÁLOHA

Nízká záloha

Jako zálohu na vaši dovolenou můžete složit jen velmi malou částku.

Více

PŘÍMO NA PLÁŽI

Kuba

Země s divokou historií i šarmem. Středobod latinskoamerické kultury! Bílé pláže, průzračné moře, kolorit měst, rum a pověstné doutník

Více

VÝHODNÉ PARKOVÁNÍ

Výhodné parkování

Parkování na odletovém letišti za výhodnou cenu, doprava na letiště, parkovací karta.

Více

Blízká


Kanárské ostrovy

Souostroví sedmi hlavních ostrovů, Tenerife, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera, El Hierro a menších ostrůvků.

Více

PŘÍMO NA PLÁŽI

P

V

Více

VÝHODNÉ PARKOVÁNÍ

V

Par

Více


K

Souostroví sedmi hlavních ostrovů, Tenerife, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera, El Hierro a menších ostrůvků.

Více

PŘÍMO NA PLÁŽI

P

V

Více

VÝHODNÉ PARKOVÁNÍ

V

Par

Více

Lázeňské a wellness pobyty

Poznejte jedinečnou krásu evropských i světových lázní a wellness center. Vybírat můžete také z českých pobytů. Vydejte se do míst, kde zapomenete na starosti všedního dne. Svěřte se do rukou specialistů, kteří vás příjemně zregenerují. Jak po těle, tak na duši! Na Invia.cz si vyberte z tradičních wellness hotelů nebo spojte svoji klasickou dovolenou s lázeňským odpočinkem.