Prostor na začátku stránky:

Léto 2023

EGYPT

Přinášíme vám výběr těch nejlepších hotelů, kde si krom šplouchání mořských vln dosyta užijete i tobogány, bazény a skluzavky. Země faraónů, sfing, chrámů a pyramid vás přivítá perfektním hotelovým servisem a kilometry krásných pláží, které přímo vybízejí k nicnedělání. Ponořte se pod hladinu a prozkoumejte zdejší fascinující podmořský svět plný barev, korálů a rybek všech druhů a velikostí. Můžete tu celé dny jen relaxovat, užívat si moře a bělostné pláže, slunce, bazény i tobogány. Pokud vás to omrzí, vydejte se na čtyřkolce do nekonečné pouště, nebo si udělejte výlet za zdejší okouzlující historií a architekturou.

KAHIRA

KÁHIRA je největším městem Afriky a hlavním městem Egypta. Nachází se na rozhraní tří kontinentů, kde se po 5 tisíc let vzájemně prolínaly kulturní vlivy Evropy, Blízkého východu, Asie a Afriky.

Více

Sport

Sportovní vyžití

Užijte si venkovní bazény, potápěčská centra, aquaparky, golfová hřiště, potápění s přístrojem, šnorchlování, windsurfing, vodní lyžování či parasailing.

Více

Egypt pro seniory

Dotované zájezdy Senior 55+, tedy zájezdy za sníženou cenu, vznikly ve spolupráci s cestovními kancelářemi a vládami vybraných zemích. Užijte si dovolenou plnou výhod.

Více

Deti

S dětským klubem

Baby friendly hotely s profesionálními animátory a propracovaným zábavným i vzdělávacím programem. Koupání, zábavné hry, soutěže a možná i kouzelník.

Více

Dahab

Dahab

Cíl potápěčů, skvělé podmínky pro windsurfing a jachting. Plážové restaurace s originální směsicí hippie a beduínského stolování. V okolí je množství safari - velbloudí, koňské, čtyřkolkové nebo džípové.

Více

POZNÁVÁNÍ

Poznávání Egypta

Plavby po Nilu, Sahara, oázy, velké i malé okruhy Egyptem. Čekají vás pouštní dobrodružství, beduínské kempy, pyramidy, Sfinga, velbloudi nebo pláže v Hurghádě, Údolí králů, Luxor, Karnak, současná Káhira, Asuánská přehrada.

Více

Wellness

Lázně a wellness

Pouštní písky léčí artritidu a revma a sirné prameny onemocnění kostí, svalů, ledvin, kůže a žaludku již od starověku. Procedury staví na staletých praktikách a místně vyrobených přírodních produktech.

Více

LUXOR

Luxor

Egyptské město se nachází v Horním Egyptě na obou březích Nilu, starověkými Egypťany nazýván Vaset (Svatyně). Ve starověkém Řecku byl znám jako Théby. Východní břeh Luxor a Karnak. Západní břeh Údolí králů.

Více

Hurghada

Hurghada

Největší turistické centrum u Rudého moře. Arabská kultura, horké africké počasí, bohatě vybavené hotelové komplexy. Odpočinková dovolená bez starostí, plážová zábava, extrémní vodní sporty, kluby a golf.

Více

Marsa Alam

Marsa Alam

Pohodová destinace s vlastním letištěm. Písčité pláže a korálové útesy, poušť, prohlídky a aktivity, které vás zajímají. Město mezi mořem a pouští nabízí luxusních hotely i ekologické chaty inspirované beduíny.

Více

SAFAGA

Safaga

Poklidná dovolená, vstupní brána Luxoru, místo není příliš vhodné pro děti. Úžasné útesy, podmínky pro kite a windsurfing, nekonečné pláže s černými a zlatými písečnými dunami. Pro ty, kdo trpí lupénkou či revmatoidní artritidou.

Více

Sharm El Sheikh

Sharm El Sheikh

Živé turistickém centrum. Nejbližší destinace, kde se můžete potápět u úžasných korálových útesů a užívat si moře. Podnebí je celoročně příjemné, Sharm El Sheikh  má nejširší nabídku zábavy a nočního života.

Více

TABA

Taba

Ideální prázdninová destinace pro klidnou dovolenou u Rudého moře na křižovatce Egypta a Izraele. Taba má hotely pro náročné, nedotčené pláže, úchvatné mořské dno a korálové útesy nejrůznějších tvarů a barev.

Více

Golf

Golf v Egyptě

Vybrat si můžete z více jak 20 golfových hřišť, která plně splňují všechny standardy kvalitních hracích ploch. Spousta z nich stojí v blízkosti architektonických památek a tak je zážitkem hra, ale také pohled na okolí.

Více

Marsa Matrouh 

Marsa Matrouh 

Nekonečné bělostné pláže ve stylu Karibiku.
Užijte si projížďky po dunách, solná jezírka, oázu Siwa nedaleko Libye, Rommelovo muzeum ukryté v jeskyních nebo pláž s přírodním bazénem Kleopatřiny lázně.

Více

Sahl Hasheesd

Sahl Hasheesd

Kdysi malá vesnička s všudypřítomnou zelení je deální je tak pro rodinnou dovolenou, ale i romantický pobyt u krásných bělostných písečných pláží, omývaných azurovým mořem.

Více

NÍZKÁ ZÁLOHA

Nízká záloha

Jako zálohu na vaši dovolenou můžete složit jen velmi malou částku.

Více

PŘÍMO NA PLÁŽI

Přímo na pláži

Hotely přímo na pláži nebo do 100m od pláže. 

Více

VÝHODNÉ PARKOVÁNÍ

Výhodné parkování

Parkování na odletovém letišti za výhodnou cenu, doprava na letiště, parkovací karta.

Více