Prostor na začátku stránky:

Léto 2023

USA

LETENKY DO USA

ZEMĚ NEOMEZENÝCH MOŽNOSTÍ

CHORVATSKO

LETENKY DO CHORVATSKA

OBLÍBENÁ DOVOLENKOVÁ KLASIKA

ŘECKO

LETENKY DO ŘECKA

DOVOLENÁ S ŘECKÝMI BOHY

LETENKY DO THAJSKA

LETENKY DO THAJSKA

DOBRODRUŽSTVÍ I ODPOČINEK NA PLÁŽI

LETENKY DO SPOJENÝCH ARABSKÝCH EMIRÁTŮ

LETENKY DO SAE

PLÁŽE, LUXUS A MRAKODRAPY

LETENKY DO ŠPANĚLSKA

LETENKY DO ŠPANĚLSKA

NEKONEČNÉ POBŘEŽÍ A METROPOLE

Letenky do Danska

LETENKY DO DÁNSKA

ZEMĚ VIKINGŮ A LEGOLANDU

Letenky na Island

LETENKY NA ISLAND

KOUZELNÝ OSTROV GEJZÍRŮ

Letenky na Kypr

LETENKY NA KYPR

NÁDHERNÉ PÍSEČNÉ PLÁŽE

Letenky do Italie

LETENKY DO ITÁLIE

PAMÁTKY A EXCELENTNÍ KUCHYNĚ

AUSTRALIE

LETENKY DO AUSTRÁLIE

KLOKANI A VLNY OCEÁNU

Letenky na Zanzibar LETENKY NA ZANZIBAR

DOKONALÉ PLÁŽE S BÍLÝM PÍSKEM A TYRKYSOVÉ MOŘE

Letenky do Mexika

LETENKY DO MEXIKA

SVĚTOZNÁMÁ LETOVISKA A BOHATÁ HISTORIE

Letenky na Maltu

LETENKY NA MALTU

HISTORIE A KRÁSNÉ PLÁŽE

Letenky do Italie

LETENKY DO ITÁLIE

PAMÁTKY A EXCELENTNÍ KUCHYŇ

Letenky do VB

LETENKY DO VELKÉ BRITÁNIE

LONDÝN, BEATLES A SKOTSKÉ ZÁMKY

MADEIRA

LETENKY NA MADEIRU

OSTROV VĚČNÉHO JARA

Letenky na Maledivy

LETENKY NA MALEDIVY

BÍLÉ PLÁŽE, PRŮZRAČNÉ LAGUNY A MALÉ OSTROVY V TROPICKÉM RÁJI

LONDON

LONDÝN

PARIS

PAŘÍŽ

NEW YORK

NEW YORK

MIAMI

MIAMI

RIM

ŘÍM

Barcelona

BARCELONA

BANGKOK

BANGKOK

DUBAJ

HANOJ

HANOJ

LISABON

LISABON

Ibiza

IBIZA

AMSTERDAM

AMSTERDAM

MALAGA

MALAGA

MALE

MALE

MILANO

MILANO

ABU DHABI

ABU DHABÍ

NEAPOL

NEAPOL

ZADAR

ZADAR

CANCUN

CANCÚN

PALMA DE MALLORCA

PALMA DE MALLORCA

PHUKET 377X267.jpg

PHUKET

Vytvořte si svůj vlastní dárkový poukaz.
Zvolte si design, vyberte hodnotu a napište věnování

AKČNÍ LETENKY ZA VÝHODNÉ CENY S PELIKÁNEM

Emirates je letecká společnost Spojených arabských emirátů, vlastněná emirátem Dubaj. Byla založená v roce 1985. Jejím domovským letištěm je mezinárodní letiště v Dubaji, v roce 2016 to byla největší letecká společnost podle počtu pasažérů.

KLM je národním leteckým přepravcem Nizozemska a patří mezi nejstarší společnosti světa. Umístění v Top 20 nebezpečnějších leteckých společností světa.

LOT Polskie Linie Lotnicze LOT, v doslovném překladu Polské aerolinky LOT, jsou polská národní letecká společnost. Společnost byla založena roku 1926 po sloučení ostatních polských leteckých společností. Od roku 2003 je členem aliance leteckých dopravců Star Alliance, létá do více než 60 destinací po celém světě.

Qatar Airways jsou státní aerolinky Kataru se sídlem v Dauhá, byly založeny 20. listopadu 1993 pro služby katarské královské rodiny. V žebříčku 100 nejlepších leteckých společností na světě pro rok 2022 zaujímá první místo.

Ryanair je irský nízkonákladový letecký dopravce se sídlem v Dublinu, patří mezi nejspolehlivější letecké společnosti, co se týče času odletů a příletů.

Wizz Air patří mezi nejmladší a největší nízkonákladové letecké společnosti operujících v Evropě. Vznikla v roce 2004. Podle pořadí hodnocení leteckých společností Airlineratings je společnost Wizz Air nejlepší evropská nízkonákladová letecká společnost roku 2020.

Turkish Airlines je národní letecká společnost Turecka a patří mezi nejlepší aerolinky světa. Založeno 20. května 1933. V žebříčku 100 nejlepších leteckých společností na světě pro rok 2022 zaujímá deváté místo.

British Airways je největší britská letecká_společnost, byla založena 31. března 1924 pod názvem Imperial Airways. Řadí se do skupiny leteckých společností International Airlines Group, což je 3. největší letecká společnost v Evropě. Společnost British Airways byla založena na letišti Londýn–Heathrow, které je jejím hlavním působištěm. V roce 2019 se British Airways staly aerolinkami roku.

Icelandair je hlavní islandská letecká společnost se sídlem v Reykjavíku a hlavní základnou na Letišti Keflavík. Je součástí Icelandair Group a byla založena v roce 1937. Icelandair nabízí výborné spojení do amerických destinací.

Lufthansa je německý národní letecký dopravce. Název vychází ze spojení německých slov Luft a hansa. Je největší německou leteckou společností a jednou z největších korporací v letecké dopravě na světě. Umístění v Top 20 nebezpečnějších leteckých společností světa.

Air France je francouzská letecká společnost založená v roce 1933 v Paříži. V soutěži Skytrax World Airline Awards 2021 byla vyhlášena nejlepší leteckou společností v Evropě, západní Evropě a Francii. Stala se tak desátou nejlepší leteckou společnost na světě a jedinou evropskou leteckou společností v první desítce soutěže.

Austrian airlines AG je rakouská národní letecká společnost. Společnost byla založena v roce 1957. První let aerolinky vzlétl o rok později z Vídně přes Zurich doLondýna. V roce 2000 se staly členem Star Alliance a ve stejný rok se sloučily s Lauda Air. Společnost se začala soustřeďovat na východní část, ze které těží nejvíce prostupujících pasažérů. Některé linky Lauda Air byly provozovány Austrian až do roku 2006.

Vytvořte si svůj vlastní dárkový poukaz.
Zvolte si design, vyberte hodnotu a napište věnování

 

EGYPT

EGYPT

MADEIRA

MADEIRA

MALTA

MALTA

DUBAJ

DUBAJ

ZANZIBAR

ZANZIBAR

ATENY

ATÉNY

Portugalsko

PORTUGALSKO

Portugalsko je láska na celý život. Důkazem jsou miliony turistů, kteří jej každoročně navštěvují. Pláže jako z obrázku, nádherné jeskyně, přírodní rezervace či výborná kuchyně vás čeká, pokud se rozhodnete pro dovolenou právě v Portugalsku. LisabonPorto, Madeira, Azorské ostrovy. Portugalsko je nesmírně rozmanité a navíc velmi jednoduše a rychle dostupné z našich končin. Je skvělou možností pro aktivní dovolenou a poznávání.

Pelikan