Léto klepe na dveře

Využijte akce a slevy od desítek CK. Co třeba dovolená u moře, na horách, eurovíkend nebo wellness pobyt?

Vyberte ten správný zážitkový dárek
Tandemový seskok 2000x500.jpg

Zážitková dovolená

Dárkový průvodce

Únikovky, virtuální realita, terénní jízdy, bungee jumping. Na jednom místě tady najdete tipy na dárky ke všem příležitostem a navíc pro každého ve vašem okolí. Hledáte originální dárek k Vánocům, dovolenou na horách, nebo třeba dárek pro paní učitelku? Pro milovníka nablýskaných sporťáků se stovkami koní pod kapotou, obdarovaného, který se nejlépe vyřádí během školy smyku, pro gentlemana milujícího ochutnávky luxusního alkoholu nebo dámu cestovatelsku. Pokud si nejste jistí, co by zaujalo nejvíce, využijte našeho dárkového průvodce a vyberte dárek přesně na míru, anebo mu pořiďte univerzální poukaz a konkrétní zážitek už si vybere sám podle svého gusta.

Virtualni realita

Virtuální realita

Nebudete se určitě nudit, zatímco se snažíte uniknout z rozpadající se vesmírné lodi! Nebo během volného pádu? Pro milovníky sci-fi je zážitek z budoucnosti, který otestuje vaše schopnosti obstát v apokalypse. Tajné kódy, hádanky a šifry, nebo větrný tunel s virtuální realitou, ovládání času, hra na detektiva, malování trojrozměrných obrazů nebo vytasit světelné meče?

Více
Mushing

Mushing

Jízda se psím spřežením je ideální nezapomenutelný dárek pro dobrodružství v nádherné zasněžené krajině pro muže, ženypro děti od 6 let. Nebude to sice Yukon Quest, nejtěžší závod psích spřežení na 1000 mil, ale jen spolupráci nádhernýc arktických psů husky a člověka, si určitě užijete. Pokud nefandíte sněhu, využijte jízdu v létě na kolečkových saních.

Více

Zážitkové dárky pro děti

Dárky pro děti by měly být stejně hravé, jako jsou děti samotné. A to zážitkové pobyty umí dokonale pro holky i kluky už od 5 let! Třeba takové zapůjčení virtuální reality až domů, kde si vyzkouší 20 oblíbených VR her, jízda na poníkovi nebo čtyřkolce, westernový kurz lasování. Pro děti od 5 let tu máme skvělý zážitek ve větrném tunelu, kde si bezpečně vyzkouší volný pád.
Více
Unikova hra

Únikové hry

Některé jsou adrenalinové, jiné více pohodové, ale společný mají poutavý příběh. Hráči musí pátrat, hledat indicie, používat hlavu a mít týmového ducha. Klasické únikové hry v uzavřené místnosti jako únik z Titaniku, venkovní spojují procházku přírodou nebo prohlížení památek s dobrodružstvím, hororové hry prověří nejen váš důvtip, ale také odvahu.

Více

Tandem seskok

Adrenalin ve vzduchu

Tandemový seskok padákem z letadla z výšky až 4 kilometrů s instruktorem jsou možné po celé ČR. Nádherný výhled, ale když se otevřou dveře a dovnitř vtrhne vítr, tep se zrychluje. Podobný zážitek s větším pocitem bezpečí, je simulátor volného pádu s padákem. Chcete-li skok, ale z menší výšky a na laně, vyberte bungee jumping. Nebo let ve větrném tunelu?

Více

CRAFTIRY

Craftiry boxy

Kutilské boxy - udělej si sám jsou kreativní sady pro gurmány i hračičky, které potěší hned dvakrát. Obdarovaný si skvěle vyhraje a získá originální osobní dárek, který nejde koupit. Zkuste sadu plnou chilli omáček nebo sušeného masa, sadu na výrobu degustačního setu výběrových destilátů, suši, piva nebo mýdla, výrobu koženého zápisníku, originálního nože nebo pásku. Více
Vikendy

Víkendové pobyty

Je na vás, jestli zvolíte akci nebo pohodu, určitě si vyberete. Zážitkový pobyt na horách, na vodě, ve vzduchu, na ferratách. Pokud si raději užijete pohodu, máte k dispozici wellness nebo relaxační pobyty. Ubytování v domečku v korunách stromů nebo na zámku, víkend na jachtě. Zážitková noc v ZOO nebo kurz rybaření. Vybrat můžete pobyt pro dva, nebo týden s rodinou.

Více

Gurmánské zážitky

Po pořádném obědě, který se naučíte v kurzech vaření nebo ochutnáte při degustaci jídla a alkoholu to chce sladkou tečku. Milovníci sladkého ocení cukrářské kurzy. Co se naučit připravovat cupcakes nebo upéct a nazdobit dort, nebo se rovnou pustíte do obávaných makronek? Nezapomeňte taky na milovníky piva. Od toho jsou tu pivní pobyty či Pivní kurzy.

Více
Glamping

Glamping a treehouse

Netradiční ubytování v glampingovém stanu nebo v treehouse - dřevěném domečku v korunách stromů s veškerým vybavením a dokonalý komfort.

Treehousy nabízí kapacitu i pro 4 osoby pro skvělou rodinnou dovolenou. Nebude rušit ruch města ani třeba telefon, Wi-Fi tu většinou nečekejte. Glamping (spojení výrazů glamorous a camping) je luxusní kempování v přírodě.

Více

VYHLÍDKOVÉ LETY

Vyhlídkové lety

Pozorovat krajinu z letadla nebo větroně, nechat se unášet větrem v balónu nebo  rogalu, posadit se na místo pilota je zatím nesplněný sen mnoha mužů i žen. Máme vyhlídkové lety v různých strojích, různých lokalitách i různé výšce nad zemí. Můžete být pilotem na zkoušku.

Více

Masáže

Relaxace a masáže

Klid, pohoda a relax. Stres nebo namožené svaly. Vyberte  wellness pobyt, akční dny spojené se sportem nebo pobyty na horách. Relaxační tradiční thajské masáže nebo třeba čokoládová masáž z těla vyženou nejen pracovní stres i napětí a nabijí vás novou energií.

Více

NAROZENINY

Dárky k narozeninám

Někdo přesně ví, co chce, někdo jen ve skrytu duše očekává nějaké překvapení. Zvolte zážitek, darujete intenzivní emoce a vzpomínky uchované napořád. Pobyty na horách, sportovní víkendy, pozorování krajiny z výšky, wellness nebo luxusní kempování v přírodě.

Více

DÁRKY PRO ŽENY

Dárky a zážitky pro ženy

Věřte, že každou ženu určitě potěší pořádný zážitkový dárek. Bude to pro dámu cestovatelsku a pobyt na horách? Chybu neuděláte wellness pobytem nebo zážitkovou truhlou, víkendovým pobytem třeba s rodinou. Pro akční ženy nabízíme let v balónu nebo bungee jumping.

Více

TEAM BUILDING

Pro firmy

Benefit pro zaměstnance, který opravdu ocení? Pro oddechový teambuilding doporučujeme vyhlídkový let balonem nebo pobyt na jachtě. Praktické zážitky třeba v podobě školy smyku. Adrenalin na paintballu, soutěživost podpoříte jízdou na okruhu nebo naopak utužit týmového ducha při únikové hře

Více

Sportovní pobyty

Sportovní pobyty

 Ať už hledáte dárek pro sportovce tělem i duší i pro klidnější typy, kteří rádi odpočívají aktivně, vyberte pobyty na horách, sportovní víkendy, vyhlídkové lety a pozorování krajiny z výšky. Vyzkoušejte surfing nebo paddleboarding vychutnejte si mushing, tedy jízdu psím spřežením nebo výlet na čtyřkolce.

Více

Voda

Adrenalinové vodní sporty

Při Indoor surfingu si osvojíte základy surfování, při flyboardingu na speciálním vznášedle můžete létat, skákat jako delfín, potápět se.  Paddleboarding - sjedete řeku a ještě si protáhnete svaly, o nichž ani nevíte. Vodní lyžování na vleku nebo za motorovým člunem. Ponor na zkoušku, kde se naučíte potápět.

Více

Zážitky pro milovníky vína

Sázka na jistotu je degustace těch nejlepších českých, moravských i světových vín s profesionálem. Užijte si vinařské pobyty, užijte si únikovou hru s příchutí vína, nebo degustaci vína doma v obýváku,  sáhněte po dárkovém balení vína. Spojte návštěvu sklípku s trochou sportu nebo wellness pobytem.

Více

Letecké simulátory a trenažéry

Letecké simulátory a trenažéry

Darujte (si) simulátor volného pádu, umocněný brýlemi s virtuální realitou. Na pohyblivém leteckém simulátoru si obdarovaný zvolí sám, čím chce letět - dopravním letadlem nebo rovnou stíhačkou? Zážitek bude stoprocentní, riziko nulové. Létat můžete i bez letadla ve větrném tunelu.

Více

AGROTURISTIKA

Zážitková agroturistika

Na pár hodin se přeneste do venkovského prostředí, načerpejte sílu z přírody a vyzkoušejte si, jaké to je být farmářem, projeďte se traktorem či bagrem. Naučíte se starat o statek i o zvířata a vychutnáte si kouzelnou projížďku na koni. Pokud chcete venkovskou pohodu i bez práce na farmě, doporučujeme romantický pobyt.

Více

ŠKOLA SMYKU

Škola smyku

Naučíte jak správně reagovat v krizových situacích za volantem, vyzkoušíte si smyky, překážky a různé druhy povrchů. Školu smyku si můžete kromě auta vyzkoušet i na motorce. Doporučujeme kurzem projít, abyste si mohli vychutnat i další auto-moto zážitky. V kurzu sportovní jízdy na polygonu poznáte limity svého automobilu.

Více

JACHTA

Jachtařské zážitky

Zážitkové romantické plavby i kurzy jachtingu a plachtění. Moře u nás nemáme, jachting je ale skvělým dárkem pro každého. Jeden den na jachtě je ochutnávkou  krásného sportu, o víkendu na jachtě se dozvíte nové informace, zkusíte jízdu proti větru nebo přistát. Kapitánský kurz nabídne vše, abyste mohli bez obav vyrazit i na moře.

Více

Pro pohodáře

klidnější typy, kteří si rádi odpočinou aktivně, klidnou plavbu lodí, zkusit degustaci úžasnými zážitky pro všechny gurmány a labužníky. Darujte cokoli od degustačního menu sushi až po degustaci nejlepších světových vín, relaxaci a wellness nebo romantický pobyt.

Více

Pivo

Zážitky pro pivaře

Prohlídka pivovaru nebo minipivovaru, kurz čepování piva nebo pivní lázně a wellness pobyty nebo rovnou kurz vaření piva. Zadegustovat si můžete na lodi i doma. Poznejte prvotřídní piva nebo ušlechtilé destiláty z celého světa. Zažijte pivní pobyt třeba na zámku.

Více

Výletní plavby lodí

Plavba výletní lodí na Vltavě i romantika na jachtě. Kromě jachtingu nabízíme pohodové plavby výletní lodí jako dárek pro ženydárek pro muže, kteří se potřebují na chvilku zastavit a užít si výletní parník nebo romantickou plavbu na gondole.

Více

Slaňovani

Lezecké dárky a zážitky

Lezení na skále, umělé stěně i ledu nebo třeba na via ferratě se zkušeným průvodcem. Lezení na umělé stěně jako lehce adrenalinový sport. Kurz lezení na via ferratě, kurz lezení na skalách i v jeskyni po celé ČR. Začátečníkům doporučujeme základní lezecký kurz.

Více

Zima

Zimní sporty

jako zážitkový dárek po celé ČR na sjezdovce i mimo ni.

Vyzkoušejte kurz jízdy na monolyži, na dřevěných lyžích. Žádné upravené sjezdovky nebo vyjeté stopy na skialpách. Zapřáhněte lyže za sněžnou rolbu při motoskiöringu. nebo mushing, tedy jízdu se psím spřežením..

Více

Bungee jump

Bungee jumping

Skvělý sport, který může vyzkoušet téměř každý! Naprostá koncentrace, kombinace strachu, vzrušení a naprosté euforie. Je libo skočit z věže, z mostu nebo z televizní věže? Užijte si pocit z volného pádu, bude to trvat jen několik sekund, než se lano plně natáhne a bezpečně se vrátíte se zpět.

Více